سمپاشی تضمینی ساس با قیمت مناسب

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتخاب روش سمپاشی ساس خیلی نگران کننده تر از حضور ساس در منزل است . برخی از شرکت ها با جملات و توضیحات عوام فریبانه کار شرکت های دیگر را بد جلوه کرده و نظر مردم را به خود جلب می کنند و متاسفانه علاوه بر قیمت بالا ، روش سمپاشی خطرناک را بکار می برند. ضمن اینکه ضمانت نامه کتبی به مشتری ارائه نمی دهند که رد پایی از خود بر جا نگذارند. جهت آگاهی مردم عزیز ایران وظیفه خود دانستیم که چند نکته را گوش زد کنیم : سمپاشی که به دنبال آن لازم است سه یا هفت یا ده روز منزل پلمپ گردد مطمئناً از فسفید آلومینیوم یا قرص برنج استفاده می شود . در حالی که وانمود می شود از سم محلول استفاده میکنند و همچنین با اخذ نصف هزینه قبل از سمپاشی مردم را در عمل انجام شده قرار می دهند و بعد از سمپاشی جوابگوی مشکلات منزل سمپاشی شده نیستند. روش های سمپاشی به شرح زیر است :

1- محلول پاشی یا سمپاشی ابقائی

2- پودرپاشی

3- مه پاشی

مردم عزیز آگاه باشند ، سمی نیست که در آب حل شود و روی وسایل و لباس و ملافه و تشک پاشیده شود و رنگ و بو برجا نگذارد که متاسفانه شرکت ها جهت عوام فریبی از سموم آلمانی با این ویژگی ها نام می برند. درحالیکه ماده موثره موجود در یک نوع سم در تمام دنیا یکی بوده، ضمن اینکه بنا به نوع زندگی ساس و خاصیت شیمیایی پوسته ی تخم ساس ، نفوذ سم محلول به داخل تخم ساس و همچنین به عمق درز و شکاف تشک و مبلمان غیر ممکن است. فقط قرص برنج است که جهت تسعید و آزاد کردن گاز خطرناک فسفین بنا به شرایط دمایی نیاز به سه تا یک هفته و گاهی اوقات ده روز زمان نیاز دارد . از خطرات استفاده از قرص برنج در ساختمان ها یکی این که سبب مسمومیت منجر به مرگ ساکنین آپارتمان ها و همسایه ها می گردد ، دوم : اثرات سرطان زایی بر روی وسایل منزل برجای می گذارد و سوم : سبب از بین رفتن لایه ازن و مخاطرات زیست محیطی می گردد.

طبق آمار ، سالیانه 600 نفر در ایران در اثر مسمومیت با قرص برنج از بین می روند. در حالیکه تا الان مرگ کسی در اثر گزش ساس گزارش نشده است. شرکت سمپاشی تضمینی آریا با کادری مجرب و متخصص و متعهد به مردم و محیط زیست با بکارگیری دانش فنی بهترین اساتید دانشگاه ها در رشته های حشره شناسی و سم شناسی و محیط زیست با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت در شهر بزرگ و آلوده به ساس تهران ، شیراز و بوشهر با کاربری روش صحیح سم پاشی ساس و ارائه ضمانت نامه کتبی ، شما هموطنان عزیز را در ریشه کنی ساس یاری می کند .

فقط با یک تماس مشاوره رایگان کسب کنید

. افتخار ما خدمت صادقانه به مردم عزیز ایران زمین است.

چو ایران نباشد تن من مباد

سمپاشی تخصصی ساس در تهران 09120326369

سمپاشی تخصصی ساس در شیراز 09179208486

سمپاشی تخصصی ساس در بوشهر 09175628486

 

شرکت سمپاشی تضمینی آریا

یکی از بزرگترین و بهترین شرکت های سمپاشی کشور است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ شروع کرده است.

که بیشتر توان خود را روی سمپاشی منازل، سمپاشی در شیراز، سمپاشی در تهران و سمپاشی سوسک ریز نموده است.